THE FIRST INTERNATIONAL ISTANBUL-FILM &POPULAR SONG FESTIVAL-2LP

350 TL
Sepete Ekle

THE FIRST INTERNATIONAL ISTANBUL

FILM&POULAR SONG FESTIVAL

A SIDE

MARION - HOME AGAIN (FINLANDIYA)

MAURICE MANN - L'AMOUR S'EN VA SANS PREVENIR (DOMINIQUE COZETTE)

NICOLE MERY - DANCE IN ISTANBUL (BELÇİKA)

MICHIKO TAKAOKA - HANGING LANTERN (JAPONYA)

NOELLE CORDIER - RIEN QUE POUR TOI (FRANSA)

B SIDE

OSCAR HARRIS (HOLLANDA)

CHRISTINE PAINE (İNGİLTERE)

ENZO GUSMAN (MALTA)

LILI IVANOVA (BULGARISTAN)

TANJU OKAN (TÜRKİYE)

C SIDE

GIUSEPPE DONAGGIO (İTALYA)

ZDZISTAWA SOSNICKA (POLONYA)

ABY (İRAN)

PACO BANDEIRA (PORTEKİZ)

JOE VARTAN (LUBNAN)

LENA ANDRESSON (İSVEÇ)

NECO  (TÜRKİYE)

D

KLARI KATONA (MACARİSTAN)

EMIL DIMITROV

MARYLA RODOWICZ (POLONYA)

JOHN DAWSON READ (İNGİLTERE)

HELENA VONDRACKOVA (ÇEKOSLAVAKYA)

TONY PAITON (JAMAIKA)

PLAK:EX

KAPAK:VG+

 

 

"GEÇMİŞİN EZGİLERİ BİZDE YENİDEN CANLANDI"

 

İZMİR"DE HER TÜRLÜ GRAMOFON,PİKAP TAMİR VE BAKIMI TAŞPLAK,45"LİK,33"LÜK PLAK SATIŞI YAPMAKTAYIZ

GRAMOFON EVİ NDE HER TÜR PİKAP VE GRAMOFON İĞNESİDE BULABİLİRSİNİZ,ARADIĞINIZI BİRDE BİZE SORUN"

 

DİĞER ÜRÜNLERİMEDE BAKIN

 

PLAK VE KAPAK KONDİSYON DEĞERLENDİRMELERİ

SS (Still Sealed ? Orjinal Ambalajı Açılmamış): Orjinal fabrika ambalajı hiç bir şekilde açılmamış plaklar için kullanılır.

M (Mint ? Hiç Kullanılmamış): SS?den tek farkı orjinal ambalajının olmaması yahut açılmış olmasıdır. Hiç iğne değmemiş plaklar için kullanılır.

M- (Mint Minus): En yüksek derecede itina ile kullanılmış, en ufak defosu bulunmayan plaklardır. Kapak ve etiket için de aynı tanımlama geçerlidir.

EX (Excellent ? Mükemmel): Minimum derecede kullanılmışlık belirtileri bulunur. Herhangi bir çizik bulunduğu takdirde bu tanımlama kesinlikle kullanılmaz; sadece çok hafif bir kaç sıyrık varsa kullanılabilir.

EX- (Excellent Minus): Plağın ve kapağın çeşitli yerlerindeki (sırt, etiket, disk yüzeyi...) kullanılmışlık belirtileri görülebilir ölçüdedir. Plakta rahatsız edici bir çizik veya dipses bulunmamalıdır.

VG+ (Very Good Plus ? İyi Durumda): Plak ve kapak belirgin bir kullanılmışlık arz eder. Disk yüzeyinde çeşitli sıyrık ve izler vardır, ve parlaklık hafifçe kaybolmuştur. Herhangi bir atlama ve takılma kesinlikle bulunmaz. Kapakta çeşitli aşınmalar ve hafif bükülmeler olabilir ama herhangi bir yırtık veya eksik olmamalıdır.

VG (Very Good ? Vasatın Üstü): Plak ve kapak oldukça fazla derecede kullanılmıştır. Disk yüzeyi parlaklıklığını kaybetmiştir, çeşitli çizik ve izler içerir. Hafif iğne ağırlığında takılmalar olabilir ama hiçbir atlama olmaması gerekir. Plak kapağı aşınmıştır, rengi solmuş olabilir. Diskin izi (ring wear) belirgin şekilde görülür.

G (Good - Vasat): Plak ve kapak aşırı derecede kullanılmıştır. Plakta derin çizikler bulunabilir, atlamalar ve takılmalar vardır. Kapak çok yıpranmıştır, disk izi çok belirgindir ve kapakta çeşitli bükülmeler ve yırtıklar vardır.

P (Poor ? Kötü Durumda): Plaktaki çizikler çok fazla ve derindir. Disk yüzeyi ve etiket çok yıpranmıştır. Hatta kapak yırtık ve eksik; plak, kırık olabilir. Bu durumdaki bir plak zaten sık olarak satışa sunulmaz; ancak tarihi veya arşivsel önemi büyük olan plaklarda mevzu bahis olabilir